Prosincové dění :)

A vezmeme to hezky popořádku. Jak jistě pozorujete (a čtete, ale nekomentujete :D !), věnujeme se převážně literárnímu směru, delší pomlka bude dle Žroutových slov během vánočních prázdnin přerušena minimálně třemi díly. Navíc nám přibyl další charakter, který sice též neumí počítat do 3, ale vlastnosti jsou to moc pěkné, doufám, že nám hezky zamíchají s dějem :D .

Od srazů teď na chvíli upustíme, užívejte prázdniny, plynule najedeme zase v lednu. Páteční účast je hrůzná, kolísá mezi 4 až 7 lidmi, snad se to postupně zlepší, je škoda, že máme všichni tak málo času. I já to tak na měsíc a půl oficiálně balím a jdu makat, zkouškové volá… … :( !!!

A vánoční promítání je též za námi. Na hlavním sále běžely převážně novinky, největší účast zaznamenal hlavně Karaoke koutek, podložky a příležitostné herní seance, karetní hry či deskovky si své místo najdou vždycky. Atmosféra byla nezvykle poklidná, doufám, že si náš drahý Mitsuo alespoň trochu odpočinul a že mi jeho nelibý zdravotní stav dopřeje hezké svátky :) !

Sia

Post a Comment

Your email is never shared. Required fields are marked *

*
*