Netradiční doporučení

Jak na sebe dobrovolně přivolat atentát
aneb
Anime, která jsem vypla po prvním díle 01

 Možná někdo postřehne tu pointu v tom, že článek je zařazen v kategorii Doporučujeme. S radostí objasním důvodem, že se absolutně nechci nikoho dotknout, neboť mám svůj vkus stejně jako všichni ostatní a pokud se do mě někdo pustí nebo mě povolá k ordálu (gome, sedím u českých právních dějin), ráda se nechám přesvědčit a dokonce i ráda ustoupím! Ale když… Tahle anime mě holt vážně nechytla XD.

Shugo Chara!

Už jsem na tento objev měla několik narážek ve své nedávno ukončené rubrice o krásných chlapcích, nerada bych se opakovala. Snad jen pro upřesnění – pořád jsem viděla jen jeden díl, pořád považuji Ikuta za nejvíc sexy anime charakter tohoto vesmíru (neboj, Tatsu, ty jsi mimo kategorie) a pořád si nedokážu představit, co by mě donutilo k tomu to dokoukat. Možná zvědavost, jak to dopadne. Hahaha.

 

 

 

 

Vampire Knight

Už nikdy více. Ale výjimečně nejenom z jednoho, nýbrž z mnoha důvodů. Že se nám tu rýsuje mnohoúhelník, v jehož středu a na všech rozích nabodlá je hlavní hrdinka, jež od pohledu působí tupěji než můj bra… tágo, dobrý. Já to vlastně chápu, některé dívky se v tom shlížejí (já ne! a Stmívání jsem viděla jenom dvakrát!), podvědomě cítí, že by bylo fajn být na jejím místě a nechat se oslintávat vším, co je po ruce. Dál tu máme momentálně úža kůl téma, upíry. Tady se neodvážím zarejt ani v nejmenším, tedy alespoň to celkového nápadu, Anne Rice (Interview s upírem) patří mezi mé modly a upírská tematiky mi nikdy nebyla cizí, všechny chápeme, že to má něco do sebe. Ale tohle nejsou upíři! Do toho když šťouchnete, tak to lehne, a když to toho šťouchnete zápalkou, tak to lehne popelem…
Ale hlavně… Vampajra?! Co to sakra je?

„Ježišikriste (oprava, netematické, nevím, jaký (by) měl Kristus vztah s upíry), panebože, on je vampajra!“ „Bacha, jde sem vampajra!“

Pro stále nechápající – vempajr není vampajra, není a nikdy nebude a můj sluch po tomto traumatu taky není a nikdy nebude to, co býval.
Na druhou stranu, nemůžu tomu upřít jedno obrovské plus. To slovo zní strašně vtipně.
Na třetí stranu, narazila jsem na fenomén jménem Zeruto. Druhé plus. Větší.

Sia

 

Post a Comment

Your email is never shared. Required fields are marked *

*
*